سوالات متداول

پاسخ : به منظور پرداخت اینترنتی ، می توانید بر روی منوی "بسته ها" کلید نمایید و پلن دلخواه خود را انتخاب نمایید. سپس با انتخاب یکی از گذرگاه های بانکی فراهم شده توسط رپیدکلود، هزینه را پرداخت نمایید. اکانت شما بلافاصله تایید و شارژ خواهد شد .
پاسخ : برای انجام پرداخت اینترنتی شما می بایست شماره کارت خود به همراه رمز دوم (رمز اینترنتی) ، CVV2 و تاریخ انقضا کارت را فراهم داشته باشید . این اطلاعات را می توانید با مراجعه به یکی از عابربانک های بانک صادر کننده کارت خود دریافت نمایید.
پاسخ : خیر، مراحل پرداخت و ورود اطلاعات بانکی شما تماما در سایت بانک انجام می شود که اعتبار این سایت ها را می توانید از طریق سایت اصلی بانک ها بررسی نمایید .
پاسخ : در صورتی که مبلغ پرداختی به علت عدم تکمیل فرآیند خرید در سایت تأیید نگردد ، مبلغ پرداختی طی یک الی ۲۴ ساعت ، توسط بانک برگشت داده خواهد شد. اگر پرداخت شما از بانک پاسارگاد می باشد می بایست شماره پیگیری (یک حدود حدودا ۱۵ رقمی که با ۶۳ شروع می شود) را برای بخش پشتیبانی ارسال نمایید تا پرداخت شما پیگیری شود.
پاسخ : تبدیل لینک و دانلود از سایت‌هایی که اسامی آن‌ها در صفحه مربوط به آپلودسنترهای سایت قرار گرفته است امکان پذیر است. همچنین شما می توانید لینک های مستقیم سایر سایت ها را در کادر تبدیل لینک وارد نمایید تا از طریق رپیدکلود با سرعت بالا و با قابلیت پشتیبانی از دانلود منیجر، دانلود نمایید. بدیهی است با توجه به عدم کنترل ما بر روی سایر سایت هایی که اسامیشان در صفحه مربوطه نیست، امکان عدم دانلود و یا انتقال با زمان طولانی وجود دارد که در صورت وجود هر گونه مشکل برای این گونه لینک ها به هیچ عنوان هیچ حجمی عودت داده نمی شود.
پاسخ : به منظور دانلود از سایت‌های اشتراکی مانند رپیدگیتور و غیره ، می‌توانید لینک بالای صفحه سایت مورد نظر ( که در این صفحه اطلاعات فایل نمایش داده شده است ) را در قسمت افزودن دانلود (پنل کاربری) ،‌ وارد نموده و پس از انتخاب مسیر ذخیره سازی ، گزینه دانلود را انتخاب و لینک مورد نظر خود را تبدیل نمایید. لینک تبدیل شده مستقیم و قابل دانلود می‌باشد و شما می‌توانید این لینک را در مرورگر و یا دانلود منیجر خود وارد نموده و شروع به دانلود نمایید.
پاسخ : هنگامی که شما لینک خود را تبدیل می نمایید ، سیستم شروع به دانلود لینک شما کرده و تا زمانی که لینک شما به طور کامل انتقال داده نشده است ، در قسمت مدیریت فایل‌ها نمایش داده نخواهد شد. لذا می بایست تا پایان انتقال فایل صبر نموده تا در قسمت مدیریت فایل‌ها نیز نمایش داده شود. نمایش در قسمت مدیریت فایل‌ها به منزله انتقال کامل فایل می باشد.
سایت های دارای ضریب در صفحه اصلی سایت در منوی سمت راست ذکر شده اند. در صورت تبدیل لینک از این سایت ها، دوبرابر حجم فایل از اکانت شما کسر خواهد شد. این سایت ها دارای محدودیت دانلود روزانه بیشتر، هزینه بیشتر اکانت و ریسک و پیچیدگی خرید اکانت بیشتری نسبت به سایر سایت ها هستند که هزینه تمام شده هرگیگابایت دانلود از این سایت ها را به نسبت هزینه دریافتی از شما افزایش می دهد. این سایت ها به خاطر درخواست های مکرر کاربران پشتیبانی می شوند و جهت جبران هزینه، مجبور به ایجاد ضریب شده ایم. هرچند تاحدامکان تلاش شده است، ضریب صرفا برای تعداد کمی از سایت های پشتیبانی شده اعمال شود
پاسخ : سیستم تبدیل لینک پس از ورود لینک توسط کاربر لینک ها را چک و انتقال آن ها را به سرورهای پرسرعت رپیدکلود شروع می کند. ممکن است برخی از فایل‌ها حجم بالایی داشته و یا سایت اصلی دارای سرعت پایینی باشند. در این حالت ها انتقال فایل به سرور زمان بر خواهد بود، لذا ممکن است سرعت پایین باشد. در صورتی که فایل به طور کامل دانلود شده و در قسمت مدیریت فایل‌ها نمایش داده شد ، سرعت دانلود می‌تواند تا ۱ گیگابیت بر ثانیه نیز بالا رود. به منظور دانلود بهتر توصیه می شود که از دانلود منیجری استفاده نمایید که قابلیت دانلود همزمان و ایجاد چند پورت داشته باشد. مانند دانلود منیجر IDM
پاسخ :‌ نحوه محاسبه حجم بدین صورت است که در هنگام تبدیل لینک ، ۹۰ درصد از حجم فایل از اکانت شما کسر شده و به ازای میزان دانلود شما از سرورهای رپیدکلود ،‌۱۰ درصد از خروجی سرور (حجم دانلود شما) از اکانت شما کسر خواهد شد. به طور مثال اگر شما یک لینک ۱۰۰ مگابایتی داشته باشید ، در هنگام تبدیل لینک ۹۰ مگابایت از اکانت شما کسر و هنگامی که شروع به دانلود لینک مورد نظر نمایید ، حدود ۱۰ مگابایت از اکانت شما کسر خواهد شد. حال اگر این لینک را مجدداً دانلود نمایید ، به ازای هر دانلود فقط حدود ۱۰ مگابایت دیگر از اکانت شما کسر خواهد شد.
پاسخ : شما می‌توانید تمامی فایل‌های دانلود شده خود را در قسمت مدیریت فایل‌ مشاهده و دانلود نمایید. .لینک هایی که در این قسمت نمایش داده می‌شوند، لینک هایی هستند که انتقال آن‌ها به صورت کامل صورت گرفته است. لینک هایی که در حال دانلود می‌باشند در این قسمت نمایش داده نمی شوند.
پاسخ : مدت زمان اعتبار دانلود هر فایل پس از تبدیل ، 7 روز بوده و به منظور تمدید می‌توانید ، در قسمت مدیریت فایل‌ها ،‌بر روی فایل مورد نظر راست کلیک نموده و با انتخاب گزینه تمدید ، فایل را به مدت 15 روز دیگر تمدید نمایید. به ازای هر 15 روز تمدید ، ۳۳ درصد از حجم فایل از اکانت شما کسر خواهد شد.
خیر، برای دانلود لینک های شما ترافیک اکانت ها، ترافیک سرور و بسیاری از مسائل دیگر هزینه می شود. به همین دلیل هیچ حجمی حتی در صورت عدم دانلود سایر لینک ها توسط شما بازگردانده نمی شود .
این مشکل طبق جستجوهای ما در اینترنت معمولا منشا در Anti Virus و یا Firewall کاربر دارد که در درصد انتهایی signature و سایر اطلاعات فایل را چک می کند و در برخی از اوقات باعث بروز مشکل می شود. برخی از اوقات نیز دانلود منیجرهای دستکاری و کرک شده مثل IDM به علت وجود باگ های مختلف باعث بروز این مشکل می شود. در صورت بروز این مشکل آنتی ویروس و یا فایروال خود را به صورت موقتی غیر فعال نمایید و یک بار از دانلود منیجر خود خارج شود.
خیر، هدف سرویس تورنت رپیدکلود و هزینه دریافتی براساس آن، دانلود و ارائه تورنت های شما به لینک مستقیم می باشد. در حین دانلود هیچگونه محدودیتی از بابت میزان آپلود وجود ندارد (نه سرعت و نه ضریب)، اما بلافاصله پس از تکمیل تورنت، تورنت متوقف و پس از آماده سازی آن، تورنت از کلاینت ما حذف خواهد شد.

© کلیه حقوق برای rapidcloud محفوظ است.

Powered by RapidCloud v2 | © 2018 RapidCloud. All rights reserved