قوانین سایت

 

  

 

رپیدکلود ثبت شده در پایگاه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است (ایگاه ساماندهی) و تمامی خدمات این سایت با پذیرش قوانین جمهوری اسلامی ایران ارائه می شود.

 

========================================================================کاربر در این سایت حق دانلود محتوایی خلاف قوانین جمهوری اسلامی و نیز فایل های غیراخلاقی را ندارد و با کاربر خاطی در صورت مشاهده برخورد و اکانت وی مسدود می شود.

 

=========================================================================این پایگاه جهت کمک به کاربر برای دانلود سریعتر و آسانتر محتوای اینترنتی طراحی شده است و به هیچ عنوان قصد دخالت و ترویج استفاده از فایل های دارای حق مالکیت معنوی را ندارد.

 

=========================================================================

 در صورت گزارش هرگونه لینک دارای حق مالکیت معنوی (کپی رایت)و یا فایل های مغایر با.قوانین جمهوری اسلامی، لینک بلافاصله از سرور حذف و اکانت کاربر خاطی مسدود خواهد شد.

 

=========================================================================

 کاربر اجازه استفاده از سرویس های رپیدکلود جهت انتشار مطالبی از قبیل شایعه، توهین و یا تهمت به افراد حقیقی و حقوقی و مواردی از این قبیل را ندارد. در صورت گزارش چنین مواردی، .بلافاصله و بدون هیچ گونه ملاحظه ای اکانت کاربر مسدود خواهد شد.

در صورت نقض قوانین سایت و مسدود شدن اکانت، حجم اکانت به هیچ عنوان برگشت داده نمی شود. همچنین رپیدکلود این اجازه را دارد که در صورت رسیدن ضرر و زیان به این پایگاه توسط کاربرخاطی، از طریق مراجع قضایی نسبت به شکایت از کاربر خاطی اقدام نماید.

 

==========================================================================

 با توجه به افزایش قیمت ارز در آینده رپیدکلود این اجازه را خواهد داشت تا با درج اطلاعیه در سایت، .هزینه ها را افزایش داده و یا نسبت به تعیین ضریب دانلود برای سایت های پرهزینه اقدام نماید.

 

===========================================================================

 این قوانین با اطلاع یا بدون اطلاع کاربران در طول زمان ممکن است تغییر نماید. مطالعه و اطلاع از آنها به عهده کاربر می باشد. مطالب و اطلاعات توضیح داده شده در قسمت سوالات متداول سایت نیز خود نوعی از قوانین و شرایط استفاده از سایت محسوب می شوند. با توجه به نوع کانال و خدمات ارائه شده که به صورت اینترنتی می باشند، امکان بازگشت وجه در صورت انصراف کاربر حتی در صورت عدم استفاده وجود ندارد.

در ضمن کارمزد درگاه خرید به عهده خریدار میباشد.

 

============================================================================

 رپیدکلود تمام تلاش خود را جهت پشتیبانی کامل از آپلودسنترهای معرفی شده درقسمت آپلودسنترهای پشتیبانی شده خواهد داشت، با این حال ممکن است به دلایلی همچون تحریم، بسته شدن اکانت ها، بسته شدن آی پی سرورها و یا از دسترس خارج شدن روش های پرداخت هزینه، در آینده امکان پشتیبانی از برخی سایت ها نباشد، در این صورت با توجه به وجود مشکل خارج از حیطه کنترل ما، این سایت ها از مجموعه پس از تلاش مجدد جهت پشتیبانی حذف خواهند شد.

 

=============================================================================

لطفا در خریدهای خود از رپیدکلود دقت فرمایید

بسته خریداری شده به هیچ عنوان پس گرفته نمیشود و وجه عودت داده نخواهد شد

=============================================

سیستم محاسبه ی حجم براساس توضیحات داده شده در هر بخش ( و در صورت وجود ضرایب اعلام شده در صفحه ی اصلی ) میزان حجم استفاده از خدمات سایت را به صورت اتوماتیک و بایت به بایت محاسبه می کند. این سیستم بارها تست و با برنامه نویسی دقیقی که صورت گرفته است ، یک بایت نیز از اکانت کاربر بدون دلیل کسر نمی کند اما به علت تنوع سرویس ها و همچنین دشواری و حجم بالای ذخیره سازی این اطلاعات، اطلاعات مصرف کاربران به صورت تجمیعی در بانک اطلاعاتی سایت ذخیره می شوند. لذا امکان ارسال گزارش دفعات دانلود و یا میزان استفاده از خدمات به تفکیک لینک ها و یا زمان وجود ندارد. تا حدالامکان در بخش کنترل پنل و مدیریت فایل ها اطلاعات آماری ارائه شده است. کاربران با اطلاع و پذیرفتن این موضوع از خدمات رپیدکلود استفاده خواهند کرد

 

==============================================================================

 کاربران و مراجعه کنندگان در هنگام ارتباط با بخش پشتیبانی و یا سایر بخش های سایت، می بایست پیام خود را در چهارچوب اخلاق و ادب ارسال نمایند. در صورت هرگونه توهین اکانت کاربر بدون اخطار قبلی برای همیشه مسدود خواهد شد.

 

© کلیه حقوق برای rapidcloud محفوظ است.

Powered by RapidCloud v2 | © 2018 RapidCloud. All rights reserved